Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Gzymsy nadokienne

Gzymsy nadokienne to element sztukaterii zewnętrznej. Jak sama nazwa mówi, montuje się je nad oknami i stanowić mogą świetne uzupełnienie opaski. Jest to sposób na szybką i diametralną zmianę charakteru całego budynku. Bezapelacyjnie korzysta na tym cała estetyka elewacji. Oprócz funkcji dekoracyjnej, listwy te mogą pełnić także funkcję praktyczną maskując skrzynki z roletami. Gzyms nadokienny może stanowić element renowacyjny w budynkach o tradycyjnym charakterze, ale dzięki różnorodnemu wzornictwu znajdzie także zastosowanie w domach z elewacją o bardziej nowoczesnym wyglądzie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Gzymsy nadokienne jako element dekoracyjny budynku

Gzyms nadokienny pokryty jest tynkiem sztukatorskim, który odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne. W przypadku chęci zmiany koloru na inny – nie ma problemu! Można je w prosty sposób pomalować i dostosować do praktycznie każdego projektu kolorystycznego elewacji, przy czym te w białym kolorze mają najbardziej klasyczny charakter. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy styropianu EPS 200, który charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia, mikropęknięcia, a także na zmienne warunki pogodowe ze skrajnymi temperaturami. Gzymsy nadokienne tworzymy z dbałością o każdy szczegół i detal. Wysoka elastyczność materiałowa powoduje, że gzyms nadokienny nie sprawia żadnych problemów montażowych.

Oferta sklepu fabrykasztukaterii.pl na gzymsy elewacyjne okienne

W naszej ofercie znaleźć można bardzo szeroką gamę produktową gzymsów nadokiennych. Zakup gzymsów w metrach bieżących pozwala na wygodny montaż elementów sztukaterii w możliwie jednym kawałku, przez co można uniknąć konieczności maskowania łączeń w tak eksponowanym miejscu jak okna. Istnieje możliwość doboru gzymsów elewacyjnych według kilku różnych rozmiarów listw okiennych, ale dla pełnej wygody klientów jesteśmy w stanie spełnić indywidualne oczekiwania naszych klientów.