Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy okienne

Listwy okienne (wokółokienne) to jedno z bardziej podstawowych rozwiązań w zakresie sztukaterii dekoracyjnej w zakresie wykończenia elewacji. Montaż tych listew sprawi, że okna nabiorą zupełnie nowego charakteru, a ramy okna optycznie powiększą się. Elementy te otulają okno z każdej strony. Jest to proste, a zarazem efektowne rozwiązanie na oryginalną i niebanalną aranżację w stylu zarówno tradycyjnym, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Maskujące listwy okienne elewacyjne

Produkt pokryty jest tynkiem sztukatorskim, który odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne. Dużym atutem jest to, że listwy okienne elewacyjne można przemalować na dowolny kolor farbą elewacyjną. Dzięki szerokiej gamie naszych produktów nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie i swoich okien. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy styropianu EPS 200 z dbałością o każdy szczegół i detal. Taka konstrukcja zapewnia listwom okiennym odpowiednią twardość oraz wysoką odporność na mechaniczne uszkodzenia. Dzięki trwałości i elastyczności produktów montaż nie sprawia żadnych problemów, można je w bardzo łatwy sposób przycinać i dopasowywać do rzeczywistego zapotrzebowania, dlatego przy zakupie listwy okiennej warto wtedy pamiętać o kilkunastoprocentowym zapasie.

Listwy okienne zewnętrzne dostępne w sklepie fabrykasztukaterii.pl

Dostępne w naszej ofercie listwy okienne elewacyjne to szeroki zbiór produktów o różnorodnej formie żłobień i wypukłości. Produkty są dostępne w wymiarach 4 cm na 10 cm, 12 cm, 15 cm, sprzedawane w odcinkach po 2 m bieżące, przez co łatwiej jest dobrać odpowiednią ilość materiału do długości wszystkich okien. Wykonujemy także projekty i produkujemy elementy sztukaterii na zamówienie, przez co listwy wykończeniowe okienne możemy dopasować do najbardziej ambitnych pomysłów naszych klientów.

Sprawdź również listwy podparapetowe dostępne w naszej ofercie.