Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Akcesoria montażowe

Strona główna > Oferta > Akcesoria montażowe

Jednym z wiodących trendów w wykończeniach wnętrz oraz elewacji budynków jest sztukateria. Elementy dekoracyjne kiedyś zdobiły fasady wielu budowli, teraz są wykorzystywane również w pomieszczeniach, co pozwala im nadać unikatowy charakter. Pierwotnie były to elementy wykonane z gipsu lub żywicy, natomiast obecnie są to produkty głównie ze styropianu, który jest lekki i łatwo podlega obróbce. Na rynku można znaleźć praktycznie nieograniczone ilości rodzajów i wzorów sztukaterii. Jednak kluczem do sukcesu jest nie tylko sam produkt, ale i odpowiedni montaż przy użyciu sprawdzonych akcesoriów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Akcesoria montażowe do sztukaterii

Niezależnie od typu elementu dekoracyjnego – czy są to listwy ścienne, sufitowe, a także rozety czy ramy – wymagają one odpowiedniego montażu do podłoża. Dzięki właściwie dobranym akcesoriom montażowym sztukateria będzie przymocowana do ścian i sufitów w sposób trwały i estetyczny, pozostawiając wrażenie misternych, ręcznie wykonywanych wykończeń gipsowych. Dlatego warto pamiętać, żeby wraz z zakupem elementów sztukaterii, niezależnie od miejsca ich planowanego montażu, wyposażyć się w odpowiedniej jakości elementy montażowe.

Jakie akcesoria do montażu znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie internetowym oferującym dostęp do bardzo szerokiej gamy elementów sztukaterii, można znaleźć również wysokiej klasy produkty, które ułatwiają ich klejenie, montaż albo maskowanie powstałych mikroszczelin. Przykładowe akcesoria do montażu sztukaterii:

  • akryl do fasad zewnętrznych, który świetnie maskuje szczeliny;
  • szybkowiążący akryl – jest trwały, elastyczny i łatwo przyczepny do różnych powierzchni;
  • kleje do styropianu i styroduru – najlepiej stosować do podłoży chłonnych. Dodatkowo pomagają hamować pleśń, grzyby oraz chronią przed wahaniami temperatur.

Wszystkie produkty można swobodnie malować, przez co przy ewentualnej zmianie kolorystyki, łączenia i kleje nie będą się wyróżniać.

Sprawdź również oferowaną przez nas sztukaterię wewnętrzną i zewnętrzną.