Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy led na sufit

Strona główna > Oferta > Sztukateria wewnętrzna > Listwy led na sufit

Listwy LED na sufit to bezapelacyjnie bardzo ciekawa oraz przyciągająca uwagę ozdoba, która w stylowy sposób dekoruje wnętrze. Właśnie dzięki umieszczeniu w nich oświetlenia tworzą one interesujące aranżacje, które sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, w tym zwłaszcza w sypialniach, kuchniach, a nawet łazienkach. Dodatkowo listwy LED-owe na suficie oświetlają same wnętrza, tworząc w nich naprawdę przyjemną do przebywania atmosferę, bez konieczności włączania głównych lamp.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Jakie główne zalety mają listwy LED oświetlające sufit?

W praktyce takie listwy LED na sufit posiadają nie tylko walory dekoracyjne. Ich atutem jest także to, że pozwalają na maskowanie drobnych zabrudzeń i niedoskonałości powstałych na ścianie. Są więc doskonałym sposobem na szybkie ukrycie wad, które w przypadku chęci zastosowania innych technik, byłyby znacznie trudniejsze do wyeliminowania.

Warto wspomnieć także o tym, że listwy LED-owe na suficie są naprawdę łatwe jeśli chodzi o montaż. Tym samym uzyskanie wyjątkowego efektu we wnętrzu to kwestia zaledwie kilku godzin i to bez bałaganu, którego wiele osób mogłoby się obawiać i chciałoby uniknąć.

Czy listwy LED-owe na suficie są bezpieczne w użytkowaniu?

Tak! Takie oświetlenie nie tylko jest bezpieczne dla zdrowia, ale także wyjątkowo oszczędne. Okazuje się, że LEDy zużywają o około 90 proc. mniej prądu, aniżeli tradycyjne żarówki. Sprawia to, że ich użytkowanie – i to nawet intensywne – jest naprawdę ekologiczne i opłacalne. Oczywiście warto zainwestować w dobre listwy LED oświetlające sufit tak, aby być pewnym ich wysokiej jakości oraz solidności na lata. Dokładnie takie produkty mamy w naszym asortymencie.

Jakie dekoracyjne listwy LED na sufit dostępne są w naszej ofercie?
Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy polistyrenu ekstrudowanego XPS (styrodur) z dbałością o każdy szczegół i detal. Od lat wykonujemy również projekty i produkujemy elementy sztukaterii specjalnie na zamówienie, pomagając tym samym tworzyć Klientom naprawdę wyjątkowe wnętrza. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszego asortymentu i to nie tylko w kategorii listwy LED na sufit. U nas znajdziesz także listwy led na ścianę oraz listwy przysufitowe!