Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy maskujące karnisz

Strona główna > Oferta > Sztukateria wewnętrzna > Listwy maskujące karnisz

Listwy maskujące karnisz to bardzo funkcjonalne, a zarazem efektowne rozwiązanie do przesłaniania karniszy lub szyn karniszowych, nadające wnętrzom nowego i świeżego spojrzenia na dotychczasowe aranżacje. Są to listwy, które swoje zastosowanie znajdą niemalże wszędzie, od domowego salonu poprzez restauracje, aż po domy weselne. Wszystko to również dzięki temu, że są wyjątkowo trwałe. Nasze produkty wykonane są bowiem z wysokiej klasy polistyrenu ekstrudowanego XPS (styrodur) z dbałością o detale i elementy wykończeniowe tak, aby być akcesoriami wykończeniowymi na lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Co wyróżnia praktyczne i eleganckie listwy maskujące karnisz?

Zamontowany karnisz w domu wygląda nieestetycznie, nie chcesz go jednak demontować? Rozwiązaniem są uniwersalne listwy maskujące karnisz dostępne w wielu różnych wariantach, zarówno proste, jak i z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi. Produkowane są z wytrzymałych tworzyw, które w większości przypadków są wodoodporne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Bez wątpienia wyróżnia je także ogromna elegancja, co sprawia, że dzięki nim można osiągnąć naprawdę wyjątkowy efekt wykończenia wnętrza.

Jak montowana jest standardowa listwa maskująca karnisz?

Listwę maskującą karnisz montujemy bezpośrednio do sufitu, a za sprawą trwałości i elastyczności produktów proces ten jest niezwykle łatwy i niewymagający. Opcjonalne jest także zainstalowanie taśm LED do tego typu listew, dzięki czemu tworzy się ciekawe aranżacje świetlne nadające wnętrzom wyjątkowego charakteru. To jednak nie wszystko. Listwy maskujące karnisz można pozostawić w klasycznym i uniwersalnym białym kolorze lub pomalować je na dowolny odcień według swojego uznania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wykonujemy także projekty i produkujemy elementy sztukaterii na zamówienie. Wszystko to wedle indywidualnych oczekiwań tak, aby wnętrza prezentowały się naprawdę wyjątkowo. Sprawdź także naszą ofertę na listwy led na ścianę oraz listwy przysufitowe.