Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Beton architektoniczny 3D

Strona główna > Oferta > Beton architektoniczny 3D

Przedstawiamy bogatą kolekcję płyt z betonu architektonicznego w wielu przestrzennych wzorach. Niesamowite panele 3D, odmienią każdą aranżację. Beton architektoniczny 3D sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Stawiając na ten naturalny, wysokiej jakości materiał wykończeniowy uzyskają Państwo imponujący efekt wizualny. Dekoracyjne panele 3D nadają nowoczesnego, wyrazistego wyglądu każdemu projektowi wnętrz!

Wyświetlanie 1–24 z 56 wyników

Dekoracyjne panele 3D – idealne rozwiązanie do nowoczesnych i eleganckich wnętrz

Płyty z betonu architektonicznego 3D zyskują stale na popularności. Surowy, minimalistyczny wygląd idealnie wpisuje się w nowoczesne i eleganckie wnętrza. Panele 3D mogą stanowić mocny akcent we wnętrzu, gdy pokryją większą powierzchnię ściany. Bardzo często pełnią też rolę swoistej ozdoby i dekoracji, gdy są łączone jako pojedyncze elementy z panelami 2D. Beton architektoniczny jest rozwiązaniem dedykowanym dla osób, które chcą nadać charakteru wnętrzu. Beton architektoniczny 3D jest przyjaznym materiałem aranżacyjnym dla alergików, dzieci i zwierząt. Wykonywany jest jedynie z surowców naturalnych.  Gwarantujemy, że nasze panele 3D pozwolą stworzyć wymarzone, kreatywne aranżacje w każdym wnętrzu.

Beton architektoniczny 3D – szeroki wybór

Panele 3D z betonu architektonicznego dostępne są w  różnych wymiarach oraz grubościach. Struktura z otworami lub na specjalne życzenie może być całkowicie gładka. Dostępne w 10 kolorach i odcieniach szarości. 

Zachęcamy również do skorzystania z oferty płyt 3D, które w połączeniu z płytami 2D dają wspaniałe efekty wnętrza. Płyty są dostępne w takich wymiarach, aby można je było łączyć na jednej ścianie.