Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy przysufitowe

Strona główna > Oferta > Sztukateria wewnętrzna > Listwy przysufitowe

Listwy przysufitowe to ciekawy i praktyczny element sztukaterii wewnętrznej, który wykorzystać można na wiele różnych sposobów i w różnych pomieszczeniach. W praktyce listwy przysufitowe styropianowe mogą świetnie posłużyć jako eleganckie wykończenie każdego wnętrza, nawet łazienki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

To także niebanalny produkt, który pozwoli zamaskować niedoskonałości powstałe na ścianach czy nawet wystające kable i przewody elektryczne, które inną metodą trudno ukryć. Nie są to jednak jedyne atuty tego typu dodatków do wnętrza, które cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy przysufitowe styropianowe?

Ten rodzaj listwy montuje się między ścianą a sufitem, co sprawia, że pomieszczenie zyskuje na wysokości oraz bez zwątpienia na charakterze. Wynika to z tego, że pusta przestrzeń pomiędzy ścianą a sufitem zostaje zagospodarowana, co tworzy spójną oraz harmonijną całość. Kolejną zaletą jest uniwersalność – można pozostawić ją w klasycznym białym kolorze, ale również pomalować na wybrany przez siebie odcień. Pozwala to finalnie nadać wnętrzu wyjątkowego i naprawdę oryginalnego wyglądu. Nie można zapomnieć też o tym, że listwy przysufitowe mają bardzo praktyczną zaletę, pozwalają bowiem nam maskowanie niedoskonałości sufitu. Ten ostatni często jest nierówny i to nawet w blokach oraz domach nowego budownictwa. Aby więc przysłonić takie wady, warto zdecydować się na styropianowe listwy przysufitowe o doskonałych parametrach wytrzymałościowych i łatwe w montażu. Dokładnie takie mamy w naszej ofercie.

Jakie listwy przysufitowe znajdziesz w ofercie?

Nasz asortyment to duży wybór listew styropianowych przysufitowych o różnorodnych wzorach, wymiarach i kształtach. Sprawia to, że każdy znajdzie produkt pozwalający wedle własnego pomysłu zaaranżować dane wnętrze. Oferowane przez nas listwy wykonane są z wysokiej klasy polistyrenu ekstrudowanego XPS (styrodur) z dbałością o każdy szczegół i detal. Dzięki trwałości i elastyczności produktów montaż również nie sprawia żadnych problemów, zaś efekt jest zawsze naprawdę zachwycający.

Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy dodatkowo projekty i produkujemy elementy sztukaterii na zamówienie. Dzięki nim sztukateria także w Twoim domu lub mieszkaniu może być naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna. Sprawdź również naszą ofertę na listwy led na ścianę oraz listwy maskujące karnisz.