Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Sztukateria wewnętrzna

Strona główna > Oferta > Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wewnętrzna to, najprościej mówiąc, dekoracyjne elementy do wnętrza wykonane z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Sztukateria podnosi estetykę każdego pomieszczenia, idealnie uzupełnia wnętrze zaaranżowane w każdym stylu, czy to w nowoczesnym, vintage czy nawet antycznym. Uniwersalność produktów pozwala na stworzenie oryginalnej i niebanalnej aranżacji.

Wyświetlanie 1–24 z 83 wyników

Gdzie można zamontować sztukaterię wewnętrzną?

Sztukateria wewnętrzna styropianowa świetnie sprawdza się w każdym domu, ale również w restauracjach czy hotelach. Dekory wewnętrzne posiadają niezwykle wiele zalet: przede wszystkim są to produkty wykonane z wysokiej klasy styroduru, bardzo trwałego a zarazem lekkiego materiału. Nasz sklep oferuje elementy o wielu wzorach i wielu zastosowaniach, wykonujemy także elementy sztukaterii na zamówienie w wybranym przez klienta kształcie oraz wymiarze. Montaż dekorów wewnętrznych jest również bardzo prosty, wystarczy jedynie klej oraz wybrane elementy. Ze względu na to, że jesteśmy producentem oferujemy najniższe ceny. Oprócz tego, że wszystkie listwy styropianowe wewnętrzne pełnią niewątpliwie funkcję dekoracyjną, cechuje je również to, że mogą maskować drobne niedoskonałości czy zabrudzenia. Sztukateria wewnętrzna swoją uniwersalność zawdzięcza również temu, że przygotowana jest do pomalowania na dowolny kolor, wedle swoich preferencji.

Szeroka oferta w Fabryce Sztukaterii

W naszej ofercie posiadamy takie elementy sztukaterii wewnętrznej jak:

listwy sufitowe,

listwy przysufitowe,

listwy LED oświetlające ścianę,

listwy LED oświetlające sufit,

listwy maskujące karnisz.

Eleganckie, oryginalne, szykowne, interesujące, niebanalne, intrygujące, stylowe, a zarazem niezwykle praktyczne – za sprawą wewnętrznej sztukaterii styropianowej właśnie tymi słowami każdy opisze Twoje wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!