Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy ścienne

Listwy ścienne to niesamowicie designerskie elementy sztukaterii wewnętrznej. Można tworzyć nimi ciekawe wzory przełamując monochromatyczne ściany. Są to listwy mocno ukierunkowane na ciekawy, bardzo nowoczesny styl ozdabiania pomieszczeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Charakterystyka naszych listew ściennych

Ozdobne listwy ścienne są bardzo trwałe, ponieważ wykonane są z polistyrenu ekstrudowanego XPS (styroduru), jest to niezwykle elastyczny materiał, którego montaż to czysta przyjemność.

Dekoracyjne listwy ścienne wykonujemy w odcinkach 2 metrowych, które bez problemu można docinać, zarówno pod kątem 45 jak i 90˚. Tutaj bardzo pomocnym narzędziem jest skrzynka uciosowa. Proponujemy różne wymiary oraz kształty listew ściennych, ale również wykonujemy indywidualne projekty i wymiary na życzenie klienta.

Gdzie można wykorzystać listwy ścienne?

Listwy naścienne charakteryzują się tym, że są dość „cienkie” co wcale nie sprawia, że są mniej wytrzymałe. To rewelacyjny przy czym bardzo prosty element, który odmienia wnętrze. Listwy ścienne świetnie wyglądają w formie tzw. „ramki” pomalowane na ten sam kolor co ściana. Można za ich pomocą tworzyć również własne kompozycje i przelewać swoje pomysły na ścianę. Zamontować listwy ścienne można w każdym pomieszczeniu, nawet kuchni czy łazience, ponieważ materiał, z którego wykonane są listwy odporny jest na wiele warunków atmosferycznych, nawet wilgoć.

Dekoracyjne listwy ścienne szczególnie ciekawie wyglądają ozdabiając salon oraz sypialnię. Listwy te warto komponować także z innymi elementami sztukaterii wewnętrznej. Doskonale będą wyglądać nimi np. listwy maskujące karnisz oraz listwy przysufitowe.

Listwy ścienne przeżywają aktualnie swój renesans, cieszą się bardzo dużą popularnością. To absolutnie pożądany element przy wykończeniu wnętrz. Warto również powiedzieć, że są to produkty bardzo przystępne cenowo, a znacznie podnoszą walory estetyczne pomieszczenia.