Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

O firmie

Strona główna > O firmie

Kim jesteśmy?

Sztukateria jest tym, co wyróżnia piękne wnętrza od wnętrz bez wyrazu. To właśnie dlatego powstała Fabryka Sztukaterii. Aby umożliwić naszym klientom stworzenie oryginalnych aranżacji wnętrzarskich, skompletowaliśmy bardzo bogatą ofertę ozdób, którą stanowi sztukateria styropianowa wewnętrzna i sztukateria zewnętrzna. Każdy oferowany w naszym sklepie produkt odznacza się wyjątkową jakością wykonania. Dbamy o to, by nasza sztukateria wewnętrzna wykonana była z najwyższej jakości styropianu. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że gzymsy czy listwy zakupione w naszym sklepie będą się świetnie prezentować przez wiele lat. Oprócz sztukaterii wewnętrznej w naszej ofercie można znaleźć również sztukaterię zewnętrzną. To również bardzo szeroki wybór listew, gzymsów, kolumn czy zworników, które w nieszablonowy sposób zdobią elewację. Oferowane sztukaterie styropianowe stworzone zostały przez Fabrykę Sztukaterii. Mamy więc pewność, że elementy dekoracyjne nie będą żółknąć, kruszyć się czy łamać w miarę upływu czasu. Dzięki wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości i opracowaniu specjalistycznej techniki wytwarzania sztukaterii, jest ona niezwykle łatwa w montażu. Wystarczy użycie profesjonalnego kleju, by w kilka chwil cieszyć się odmienionym wnętrzem.

Jak powstaje oferowana przez nas sztukateria styropianowa?

Sztukateria styropianowa, którą można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu powstała z myślą o upiększeniu każdego wnętrza oraz fasady budynku. Dlatego też ogromną rolę przykładamy do tego, by gzymsy i listwy wykonane zostały z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Każdy wzór jest pieczołowicie wycinany w styropianie. To właśnie perfekcyjne wykonanie odróżnia Fabrykę Sztukaterii od tańszych, ale topornych i nietrwałych odpowiedników. Kupując naszą sztukaterie dostają Państwo produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.

W ramach naszej bogatej oferty, posiadamy sztukaterię w różnych stylach, zakresach cenowych i rozmiarach. Dzięki temu każdy, może znaleźć coś dla siebie. Częstym pytaniem, pojawiającym się w głowach naszych klientów, jest wątpliwość, czy sztukateria poliuretanowa jest odpowiednia do każdego wnętrza. Fakt, iż udało nam się skompletować bardzo różnorodny katalog artykułów dekoracyjnych, pozwala nam stwierdzić z całą pewnością, że sztukateria będzie doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. Jedynym warunkiem jest to, by właściwie dobrać rodzaj i styl sztukaterii. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości w trakcie wybierania poszczególnych produktów, chętnie pomożemy i podpowiemy najlepsze rozwiązania!