Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Listwy led na ścianę

Strona główna > Oferta > Sztukateria wewnętrzna > Listwy led na ścianę

Wśród szerokiego asortymentu sztukaterii wewnętrznej oferujemy listwy LED oświetlające ścianę, w których można umieścić nowoczesne taśmy LED. Oświetlenie to nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, a także rozjaśnia i nowocześnie dekoruje każde wnętrze. Przy ich pomocy można tworzyć niebanalne aranżacje świetlne i tym samym sprawić, że pomieszczenie będzie znacznie przyjemniejsze do użytkowania, przede wszystkim w godzinach wieczornych. W praktyce nie są to jednak jedyne ich atuty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Jakie główne zalety mają listwy LED na ścianę?

Listwy LED oświetlające ścianę montuje się w dowolnej odległości od sufitu, gdyż to właśnie w jego kierunku skierowane jest światło. Dodatkowo dzięki uniwersalności produktu możemy uzyskać różnorodny efekt, poprzez wybór koloru światła oraz koloru samej listwy, która jest przygotowana do malowania. Tak samo jak w przypadku większości listew, tak i te z oświetleniem, mogą maskować różnorodne niedoskonałości na ścianach, które często pojawiają się nawet w nowych domach.

Co jednak z montażem listew LED na ścianę? Okazuje się, że także i tutaj nie trzeba się obawiać. Za sprawą trwałości i elastyczności produktów montaż jest niezwykle prosty oraz nie wymaga zbyt dużej ilości czasu, aby móc uzyskać dzięki nim wyjątkowy efekt.

Czy listwy LED oświetlające ścianę są oszczędne?

Część osób zastanawia się jednak, czy listwy LED na ścianę są oszczędne w użytkowaniu. Okazuje się, że LED-y zużywają średnio do nawet 90 proc. mniej energii, aniżeli tradycyjne żarówki. Dlatego też takie dodatkowe źródło światła może z czasem przyczynić się do większych oszczędności na rachunkach za prąd oraz do ochrony środowiska naturalnego. Warto więc montować je w pomieszczeniach, w których przebywamy częściej, zwłaszcza w salonie oraz kuchni. W naszej ofercie znajdują się również listwy led na sufit oraz listwy maskujące karnisz!