Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Pilastry elewacyjne

Strona główna > Oferta > Sztukateria zewnętrzna > Pilastry elewacyjne

Pilastry to element dekoracyjny sztukaterii zewnętrznej. Można je wykorzystać przy ozdobie boków drzwi wejściowych, jak również mogą posłużyć jako wizualna podpora balkonów. Pilastry elewacyjne łączy się z podstawą i głowicą, co tworzy spójną kompozycję. Podstawa to dolny element, natomiast głowica montowana jest na górze. Środkową część tworzy trzon pilastra. Pilastry elewacyjne często też służą, jako forma wzmocnienia ścian budynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dekoracyjne pilastry elewacyjne z wysokiej klasy styropianu

Produkt ten nadaje nieruchomości niebywałej wytworności i klasy. Jest to jeden z najbardziej eleganckich elementów sztukaterii styropianowej, elewacja zyskuje dzięki nim unikatowego charakteru. Pilastry wykonane są z wysokiej klasy styropianu EPS 200, który jest bardzo elastyczny i trwały, przez co montaż nie sprawia żadnych trudności. Materiał ten odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne takie, jak śnieg, mróz, duże nasłonecznienie czy wiatr. Oczywiście istnieje możliwość przemalowania pilastrów na dowolny kolor pasujący do estetyki całego budynku farbami silikonowymi bądź akrylowymi.

Pilastry styropianowe w ofercie fabrykasztukaterii.pl

W naszym sklepie internetowym znaleźć można różnego rodzaje pilastry elewacyjne, których bogate wzornictwo umożliwia dostosowania do gustów wielu klientów. Nasza oferta obejmuje m.in. trzony pilastrów styropianowych o szerokości 4 cm i trzech dostępnych długościach 15 / 20 / 25 cm, przez co można je dobrać odpowiednio do rzeczywistych potrzeb dekoracyjnych. Dostępne modele różnią się między sobą ilością i głębokością żłobień, a niektóre dzięki wypukłości lub wklęsłości wzoru pozwalają osiągnąć mocno przestrzenny efekt. Dostępne bogate wzornictwo pilastrów elewacyjnych zapewnia też odpowiedni poziom gry światłem i cieniem, co dodatkowo podnosi walory estetyczne takiego rozwiązania. Wykonujemy także projekty i produkujemy elementy sztukaterii na zamówienie.