Zadzwoń do nas:+48 782 050 201

Sztukateria zewnętrzna

Strona główna > Oferta > Sztukateria zewnętrzna

Sztukateria zewnętrzna to bardzo duża gama produktów służąca do dekoracji elewacji budynku w niezwykle interesujący sposób. Za pomocą różnych elementów, które znajdują się w naszej ofercie można tworzyć ciekawe kompozycje na całej fasadzie swojego budynku. Można połączyć ze sobą np. bonie z listwami podparapetowymi, listwami nadokiennymi czy wokółokiennymi i odmienić dzięki temu swój dom.

Wyświetlanie 1–24 z 83 wyników

Sztukateria zewnętrzna – wyjątkowe dekoracje budynków

Sztukateria elewacyjna to jedna z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o dekorację, a zarazem praktyczne zastosowanie. Zewnętrzne dekory wykonane są z wysokiej klasy styropianu EPS 200, który jest bardzo elastyczny, zachowując przy tym trwałość. Pokryte są specjalnym tynkiem odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne, np. duże nasłonecznienie, wilgoć, wiatr itp. Dużym plusem jest to, że sztukateria zewnętrzna jest dostępna dla każdego klienta przy niedużym nakładzie finansowym. Jako producent oferujemy najniższe ceny oraz indywidualne projekty. Montaż sztukaterii jest również bardzo prosty. 

Szeroka oferta sztukaterii elewacyjnej w Fabryce Sztukaterii

Nasza oferta sztukaterii styropianowej zewnętrznej to:

gzymsy nadokienne,
listwy wokółokienne,
listwy podparapetowe,
bonie,
gzymsy pod dach,
pilastry (składające się z bazy pilastrów, trzonów pilastrów, głowic pilastrów),
wsporniki,
zworniki,
kolumny (składają się z: podstawy kolumn, bazy kolumn, rdzenia kolumn, głowica kolumn, architrawy).

Jeżeli potrzebujesz nadać swojej elewacji nowego, świeżego i oryginalnego charakteru nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami sztukaterii zewnętrznej, które cechują się dbałością o każdy szczegół oraz najwyższą jakością.